O nas

Planetarium Przyszłość

Nazywamy się Planetarium Przyszłość i jesteśmy grupą uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego im.  Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Realizujemy projekt społeczny „Everyone deserves the chance to fly” w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Poznaj osoby tworzące Planetarium Przyszłość!

Cześć, mam na imię Agata. Jestem liderką projektu. Moim zadaniem jest organizacja pracy członków zespołu oraz kontakt z fundacją, Klubem Astronomicznym Almukantarat i kilkoma innymi partnerami. Kiedy nie zajmuję się tym projektem i nie jestem w szkole, gram na skrzypcach albo czytam.

Cześć, jestem Julka. W projekcie zajmuję się kwestiami prawnymi. Interesuję się programowaniem. W wolnym czasie słucham muzyki i oglądam filmy.

Cześć, mam na imię Wioletta. Moim zadaniem jest tworzenie i opiekowanie się stroną internetową, na której właśnie jesteś, mam nadzieję że Ci się podoba. W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać seriale.

Cześć, jestem Dominika. W projekcie zajmuję się głównie stroną internetową, którą właśnie widzisz. W wolnym czasie szydełkuję i słucham muzyki. Poza tym lubię oglądać filmy i seriale oraz czytać książki.

Cześć. Mam na imię Mikołaj, zajmuję się mediami społecznościowymi naszego projektu oraz jego reklamą. Lubię przedmioty ścisłe, siatkówkę, narciarstwo, filmy i książki.

Cześć. Mam na imię Kasia. Należę do części Planetarium Przyszłość odpowiedzialnej za marketing. Głównie zajmuję się naszymi mediami społecznościowymi, piszę posty, wymyślam nazwy, czasami tworzę grafiki. Poza projektem interesuję się matematyką, śpiewem oraz aktorstwem.

Cześć, z tej strony ZuziaNależę do marketingowej grupy naszego projektu. Jestem odpowiedzialna za tworzenie grafik potrzebnych do promocji zbiórki, co przynosi mi wiele radości, oraz wstawiania postów i relacji na instagramie. Kreatywność, humor i otwartość na ludzi uważam za moje mocne strony. Hobbystycznie śpiewam i robię smaczną kawusię.

Cześć! Nazywam się Franek, jestem odpowiedzialny za współpracę ze sponsorami naszego projektu. Jestem miły i kreatywny. Lubię sporty ekstremalne, samoloty i astronomię.

Cześć! Nazywam się Rafał, w naszym projekcie zajmuje się zdobywaniem oraz kontaktowaniem z partnerami do przeprowadzenia zbiórki. Interesuje się przedmiotami ścisłymi, lotnictwem, uwielbiam spacery z psem oraz filmy.  

Co jest naszym celem?

Zauważyliśmy poważny problem dzieci, które są zagrożone utratą opieki rodziców lub już ją straciły. Chcemy pomóc im w ich trudnej sytuacji poprzez zebranie pieniędzy na rzecz stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce, które zapewnia dzieciom i młodzieży potrzebne wsparcie, zarówno finansowe, emocjonalne i psychologiczne.

Nasze przedsięwzięcie  będzie składało się z kilku części:

Jeśli masz wątpliwości odnośnie bezpieczeństwa twoich danych zapoznaj się z naszą polityką prywatności.